Blaty łazienkowe granitowe - marmurowe

Nadaj łazience nowego charakteru

Każdy, kto ceni najwyższą jakość materiałów wykończeniowych, powinien zdecydować się na blat kamienny do łazienki. Bez względu na jego kształt – standardowy, prostokątny czy zaokrąglony, z wycięciem lub bez niego, a nawet w formie szafki czy stolika, jego forma prezentuje się niezwykle stylowo. Wykorzystanie naturalnego kamienia jako materiału do wykończenia wnętrz jest popularne nie tylko ze względu na solidność tworzywa, ale również na jego walory estetyczne i praktyczne.

Marmur czy granit – jaki materiał na blat?

Jednym z najpopularniejszych elementów do łazienki są blaty granitowe, ponieważ jako materiał, granit ma bardzo dobre parametry fizyczne i mechaniczne. Wśród kamieni naturalnych pasujących do blatów w łazience można zaliczyć również marmur. Oba materiały, zaimpregnowane we właściwy sposób, będą materiałami odpornymi na ścieranie czy zaplamienia. Co więcej, przy odpowiedniej impregnacji nie pochłaniają także wilgoci, dzięki czemu można w łatwy sposób utrzymać je w czystości. Granit sam w sobie odznacza się niskim poziomem nasiąkliwości, a do tego łatwo poddaje się obróbce, dlatego jest jednym z najchętniej wykorzystywanych materiałów w produkcji mebli na wymiar. Blaty granitowe, marmurowe, a może wykonane z jeszcze innego, naturalnego materiału? Chętnie pomożemy w podjęciu wyboru!

Pielęgnacja ma znaczenie

Prawidłowe czyszczenie elementów z kamienia naturalnego jest bardzo ważne. Ślady po mydle, paście do zębów lub kosmetykach nie muszą spędzać snu z powiek. Jeśli materiał jest odpowiednio zaimpregnowany, to na co dzień najlepiej czyścić takie zabrudzenia samą wodą i miękką ściereczką. Tylko w przypadku większych zanieczyszczeń można skorzystać ze specjalnych środków przeznaczonych do czyszczenia konkretnego materiału.

Stylowa kompozycja

Blat kamienny do łazienki może stanowić podstawę do gotowego, zakupionego zlewu lub tworzyć z nim funkcjonalny i elegancki zestaw. Na takiej powierzchni można przechowywać dozowniki do mydła, patyczki zapachowe, rośliny oraz inne dekoracje – wówczas będzie można podziwiać oryginalną strukturę lady. Takie naturalne materiały, na których widać niepowtarzalne wzory i kształty, pasują zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz.

Rzetelne usługi

Na tle innych firm na rynku wyróżnia nas to, że wykonujemy swoją pracę w staranny sposób, łącząc najwyższą jakość materiałów z eleganckim wyglądem elementów wyposażenia wnętrz. Chcemy, by styl pomieszczenia, w którym montujemy kamienny blat, był spójny oraz sprawiał radość tym, którzy w nim przebywają – szczególnie jeśli chodzi o łazienkę, która coraz częściej, oprócz pełnienia podstawowych funkcji, ma istotne znaczenie dla domowników, stanowiąc wyjątkowe miejsce do relaksu. Zainteresowanych współpracą zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami oraz warunkami. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu skonsultowania ze specjalistą rodzaju i zakresu prac remontowych w swoich wnętrzach.