O Firmie

 

Ze skomputeryzowanym sprzętem, maszynami CNC i wykwa-lifikowanymi, kompetentnymi i doświadczonymi w branży kamieniarskiej pracownikami, Mc Granit jest liczącym się importerem, producentem oraz montażystą najwyższej jakości produktów z granitu i marmuru - działającym na obszarze całego kraju a w szczególności województw wielkopolskiego i lubuskiego.

 

Oferujemy szeroki wybór produktów na projekty prywatne, jak i komercyjne, wykonujemy blaty kuchenne, łazienkowe, obudowy jacuzzi, zabudowy kominków, panele podłogowe, ścienne oraz kolumny. Współpracujemy z projektantami, architektami, firmami zajmującymi się sprzętem łazienkowym, kuchennym oraz producentami mebli kuchennych i łazienkowych, oferując najwyższej jakości produkty z kamienia naturalnego. Zapewniamy profesjonalny montaż. Mc Granit osiągnęła wysoką reputację w branży budowlanej, dzięki szybkości działania, konkurencyjnym cenom, szerokiej palecie materiałów oraz jakości wykonania.


Specjalizujemy się w produkcji oraz montażu blatów kuchennych i łazienkowych.
Charakterystyczne rozwiązania stosowane w naszych wyrobach to:
- pochylnie ociekowe z wyfrezowanymi rowkami,
- podwieszane zlewozmywaki,
- zlewozmywaki zintegrowane na równi z blatem,
- ekskluzywna obróbka krawędzi – ponad 10 wzorów profili.


Misją firmy jest :


Sprostać wyzwaniom stawianym przez klienta w zakresie projektów blatów kuchennych i łazienkowych. Oferujemy jednocześnie znakomitą różnorodność produktów konkurencyjnych cenowo o wysokiej jakości w połączeniu z terminowością naszych usług montażowych. Zgodnie z wytyczoną misją firma dokonuje znaczących inwestycji w najbardziej zaawansowany, skomputeryzowany sprzęt do produkcji wyrobów kamiennych, umożliwiając tym samym osiągnięcie najwyższej jakości produktów finalnych.

Firma zapewnia szeroki asortyment materiału, w którym znajdują się najlepsze rodzaje granitów i marmurów. Dysponujemy wieloma dobrze znanymi kolorami granitu, ale również znajdziecie u nas Państwo, także bardziej unikalne barwy kamieni z całego świata.

 

 

Nasi partnerzy: