MC GRANIT

Firma rodzinna z 20-letnim doświadczeniem

KILKA SŁÓW O NAS

Rzetelność - fundament naszej pracy

Jesteśmy rodzinną firmą, z ponad 20-letnim doświadczeniem, a fundamentem naszej pracy jest rzetelność, uczciwość, zaufanie oraz profesjonalizm.

Wraz ze skomputeryzowanym sprzętem, maszynami CNC i wykwalifikowanymi w branży kamieniarskiej pracownikami, Mc Granit jest liczącym się importerem, producentem oraz wykonawcą najwyższej jakości produktów z kamienia naturalnego, jak i syntetycznego. Działamy na obszarze całego kraju, a w szczególności w województwie wielkopolskim i lubuskim.

Oferujemy szeroki wybór produktów z przeznaczeniem na inwestycje prywatne, jak i komercyjne. Wykonujemy blaty kuchenne, łazienkowe, obudowy jacuzzi, zabudowy kominków, okładziny podłogowe, ścienne oraz kolumny. Współpracujemy z projektantami, architektami, producentami mebli kuchennych, oferując najwyższej jakości produkty z kamienia naturalnego i syntetycznego. Zapewniamy profesjonalny proces realizacji zamówienia. Osiągnęliśmy wysoką reputację w branży budowlanej, dzięki szybkości działania, konkurencyjnym cenom, szerokiej palecie materiałów, a przede wszystkim wysoką jakością wykonania finalnego produktu.

Misją firmy jest :

Sprostać wyzwaniom stawianym przez klienta w zakresie projektów blatów kuchennych i łazienkowych. Oferujemy jednocześnie znakomitą różnorodność produktów konkurencyjnych cenowo o wysokiej jakości w połączeniu z terminowością naszych usług montażowych. Zgodnie z wytyczoną misją firma dokonuje znaczących inwestycji w najbardziej zaawansowany, skomputeryzowany sprzęt do produkcji wyrobów kamiennych, umożliwiając tym samym osiągnięcie najwyższej jakości produktów finalnych.