MC GRANIT

Firma rodzinna z 20-letnim doświadczeniem

MC Granit

Proces zamawiania

I. Wstępna wycena blatu kuchennego - zapytaj o  wycenę

Mc Granit przedstawia wstępną ofertę cenową na podstawie pomiarów bądź rysunków, które Państwo dostarczą nam osobiście, telefonicznie  lub prześlą za pomocą wiadomości e-mail.

Pomiar powinien zawierać :

  1. Rzut  i wymiary blatu wraz z wybranym materiałem lub kolorystyką
  2. Rodzaj zlewozmywaka (podwieszany, nakładany lub zintegrowany)
  3. Rodzaj płyty grzewczej  (nakładana lub zintegrowana)
  4. Ilość otworów w blacie  - bateria, dozownik, korek automatyczny
  5. Miejsce montażu produktu

Po zaakceptowaniu wstępnej oferty cenowej Mc Granit umawia się na dokonanie pomiaru i rezerwuje dokładne płyty potrzebne na realizację.. Następnie podpisujemy umowę oraz pobieramy 60-procentową przedpłatę na realizację zamówienia.

II. Wykonywanie pomiarów

Mc Granit dokonuje pomiaru za pomocą urządzenia cyfrowego lub lekkich, delikatnych szablonów z polietylenu, które w formie pasków łączone są ze sobą w oczekiwany kształt .Obydwa sposoby są efektywne w odwzorowaniu  kształtu Twoich ścian i mebli.

Podczas pomiarów wymagana jest obecność inwestora lub osoby upoważnionej. Ustalane są wówczas szczegóły dotyczące blatów, wybierane są miejsca łączeń.

Zazwyczaj do pomiarów nie jest konieczny demontaż starego blatu, tak więc wszystkie zaplanowane prace kuchenne mogą przebiegać bez zmian. O konieczności usunięcia starego blatu zostaniecie Państwo poinformowani kilka dni przed planowanym montażem. Proces dokonywania pomiarów trwa zazwyczaj od 30 minut do 2 godzin w zależności od wymiaru i zakresu projektu.

III. Finalizacja projektu, cena ostateczna.

Na podstawie zebranych informacji oraz wymiarów podczas pomiarów, wysyłana jest do klienta aktualizacja oferty. Może przedstawiać ona kilka opcji zróżnicowanych cenowo w zależności od uzgodnień podczas pomiarów.

Po akceptacji ostatecznej oferty, zlecenie jest przekazywane na produkcję. Po rozpoczęciu produkcji nie ma możliwości wprowadzenia zmian do projektu. Produkcja blatu trwa zazwyczaj do dwóch tygodni.

IV. Proces produkcji

Wykwalifikowani pracownicy na podstawie projektu przygotowują centra obróbcze CNC do produkcji blatów. Wykonują wszystkie niezbędne prace kamieniarskie, aby stworzyć blaty najwyższej jakości. Na tym etapie produkcji pojawiają się pewne aspekty, których nie zauważysz w gotowym produkcie. Są to np. wzmocnienia blatu w celu ochrony wąskich fragmentów kamienia w miejscu wycięć pod płytę grzewczą lub zlewozmywak, czy też nierdzewne kotwy do ich  podwieszania. Podejmujemy te dodatkowe kroki w prawie każdym projekcie, aby zapewnić jak najlepszą jakość wykonania produktu końcowego.

V. Montaż

W dalszej kolejności Mc Granit umawia się z klientem i dostarcza gotowy produkt na miejsce inwestycji. Montażyści osadzają elementy blatu łączą je, wykonują konieczne spoiny i jeśli jest to wymagane po raz kolejny impregnują całą powierzchnię blatu.

Obecność inwestora podczas montażu jest konieczna. Po zakończonych pracach zamontowany blat jest odbierany i spisywany jest protokół odbioru blatu.

Regulamin Realizacji Zamówień