MC GRANIT

Firma rodzinna z 20-letnim doświadczeniem

MC Granit

Współpraca

Zapraszamy do stałej współpracy architektów, projektantów wnętrz, pracownie mebli oraz firmy budowlane. Jesteśmy otwarci na innowacyjne i niekonwencjonalne projekty. Swoim wieloletnim doświadczeniem staramy się wyjść naprzeciw każdemu rozwiązaniu. Bezustannie pogłębiana wiedza przez naszych specjalistów umożliwi finalizację zamówienia na najwyższym poziomie.

Posiadamy własny magazyn materiałów, które są sprowadzane z całego świata, niektóre z nich nie są nawet dostępne na polskim rynku. Jako bezpośredni importer kamieni posiadamy rzetelnych i wieloletnich dostawców, którzy zaopatrują nas w wysokiej jakości surowiec.

Rozbudowany park maszynowy pozwala na realizowanie wszystkich projektów od początku do końca, a prace wykończeniowe są wykonywane na bardzo wysokim poziomie. Tak aby Państwa klient na każdym procesie realizacji czuł, że jego zamówienie jest realizowane przez lidera w rzemieślnictwie kamieniarstwa.

Projektantów, architektów i studia kuchenne, z którymi współpracujemy, zaopatrujemy w bezpłatne wzorniki i próbki wybranych materiałów, tak aby finalny efekt był starannie dopracowany i sprostał oczekiwaniom klienta.